Sdělovací technika

telekomunikace - elektronika - multimédia


Kompletní seznam článků

Nová řada inkoustových tiskáren formátu A3 a A4

Řada černobílých tiskáren vytiskne až 40 000 stran, což je největší výtěžnost inkoustu v daném segmentu

Praha, 23. května 2018 – Nová řada multifunkčních zařízení a tiskáren WorkForce Pro společnosti Epson pro vytížené kanceláře přináší speciální inkoustovou technologii s nízkým dopadem na životní prostředí, nenáročnou údržbou a vysokou produktivitou. Zařízení jsou určena pro malé pracovní skupiny, které vyžadují tisk ve formátech A3 i A4. Modely WF-C8690, WF-C8610 a WF-C8190 nabízí vylepšený výkon při tisku formátu A3 v daném segmentu, zatímco modely WF-M5799DWF, WF-M5299DW a WF-M5298DW poskytují rychlý, spolehlivý černobílý tisk ve formátu A4 s nízkými celkovými náklady na vlastnictví (TCO) a s vysokou výtěžností.

Marcel Divín, Branch Office Manager společnosti Epson CZ & SK, dodává: „Tyto inkoustové tiskárny, porážející laserová zařízení, šetří peníze, energii a čas a jsou nabité funkcemi pro vysokou produktivitu a správu dokumentů ve firmách. Byly navrženy speciálně za účelem snížení dopadu na životní prostředí, eliminace údržby a zjednodušení práce, současně však zůstaly zaměřené především na redukci nákladů. Výhody nenáročné údržby a šetrnosti k životnímu prostředí dělají z těchto zařízení ideální řešení také pro specializované vertikální trhy, jako jsou vzdělávání, zdravotní péče, veřejná správa a maloobchod, kde splňují požadavky na tisk a společenskou odpovědnost.

Pro firemní zákazníky hledající možnost tisku formátu A3, kteří však nepožadují velmi vysokou výtěžnost tisku běžnou u zařízení Enterprise nebo RIPS společnosti Epson, je řada WF-C8000 ideální. Nejen, že rychle tiskne běžné dokumenty A4, s výstupem první strany (FPOT) za 5,5 sekundy, ale také umožňuje široké využití dokumentů formátu A3, jako jsou interní letáky, návrhy brožur ke korektuře, tabulky aplikace Excel, stavební plány, pracovní listy pro třídy, brožury a mnoho dalšího.

Řada WF-M5000 splňuje požadavky firem vyžadujících výkonné řešení pro černobílý tisk s konkurenceschopnými náklady na celkové vlastnictví pro použití v malých pracovních skupinách s vysokým objemem tisku. Výtěžnost inkoustu je ohromujících 40 000 stran – nejvíce v tomto segmentu.

Tato řada pomáhá dosáhnout nízkých nákladů na celkové vlastnictví a současně je nenáročná na údržbu. Tisk bez zahřívání a kontaktu navíc umožňuje velkou flexibilitu při volbě média.

Produkty této řady využívají minimálně o 90 % méně energie oproti obdobným laserovým modelům, pomáhají redukovat dopad na životní prostředí a snižovat náklady uživatele na energii. A přitom stále tisknou první stranu za 4,8 sekundy, což je méně než u srovnatelných laserových modelů.

Protože jsou tiskárny navrženy především pro firmy, obě řady nabízí software a nástroje pro plnění potřeb různých uživatelů. Nástroje a software, jako jsou Epson Print Admin, Document Capture Pro a Správce zařízení Epson, přidávají zařízením další funkce, které se neomezují jen na tisk a skenování. Epson Open Platform a naše spolupráce s nezávislými dodavateli softwaru přinášejí další řešení, jako je software pro správu tisku PaperCut.

 

Klíčové vlastnosti

WF-C8690

WF-C8610

WF-C8190

Rychlý tisk až 34str./min černobíle ibarevně (24str./min ISO);

PDL, včetně pokročilých nastavení PCL 5 a6 (offset, přeskočení prázdné stránky, font) aPostScript3;

GDI;●

Multifunkční/jednoúčelová;

Multifunkční

Multifunkční

Jednoúčelová

Maximální kapacita papíru 1835 stran;

Kratší doba čekání díky výstupu první strany za 5,5s (zpohotovostního režimu);

Spotřební materiál: velká černá náplň s kapacitou až 11500 stran / velká barevná náplň až 8000stran;

Epson Connect;

Gigabit Ethernet / Wi-Fi Direct / NFC;

Skenování do e-mailu, na server FTP, do síťové složky bez PC;

-

Automatický oboustranný tisk;

Webová konfigurace;

Podpora adresáře LDAP;

-

Přímý USB tisk / skenování;

Pouze tisk

Tisk stran v opačném pořadí zMainframe – správně upraví pořadí tiskových úloh odeslaných ze starších systémů;

Technologie PrecisionCore;

Automatický podavač (ADF) pro oboustranný tisk;

-

Jednoprůchodové oboustranné skenování sautomatickým podavačem;

-

Funkce hlášení faxu formou miniatury;

-

Snadné ovládání s5palcovou barevnou dotykovou obrazovkou;

2,4 palce;

Splnění podmínek programu ENERGY STAR

 

 

Autor
Posted in: Aktuality