Sdělovací technika

telekomunikace - elektronika - multimédia


Kompletní seznam článků

ESET Technologická Aliance posiluje o společnost Xopero

Praha 12. října 2017 – Přední evropský tvůrce řešení pro zálohování dat a jejich obnovu Xopero se stává novým členem ESET Technologické Aliance, sdružení firem zaměřených na bezpečnostní řešení pro firmy i domácnosti. Toto partnerství umožní zákazníkům společnosti ESET využívat řešení Xopero zaměřené na zálohování a obnovu dat a implementovat je do svých firemních strategií na ochranu dat a provozů. Jedná se o další rozšíření ESET Technologické Aliance v nedávné době. V srpnu ESET navázal spolupráci s českou společností GREYCORTEX, poskytovatelem nástroje pro zabezpečení firemních sítí.

V rámci ESET Technologické Aliance jsme si stanovili jako prioritu vztahy s dodavateli řešení pro zálohování kritických cloudových úložišť a obnovu dat po katastrofických událostech. Ta jsou nezbytná pro udržení vícevrstvého zabezpečení, jež naši uživatelé očekávají. Díky spolupráci se společností Xopero zabezpečujeme nyní našim zákazníkům i tuto formu ochrany,“ říká Jeronimo Varela, ředitel globálního obchodu společnosti ESET.

ESET Technologická Aliance nabídne řešení Xopero pro zařízení přímo u zákazníka, v cloudovém prostředí i ve verzi pro poskytovatele služeb. Toto softwarové řešení umožňuje zálohování a obnovu po haváriích, ochranu dat a migrační řešení pro fyzická, virtuální a hybridní IT prostředí s operačními systémy Windows a Linux. Řešení Xopero rovněž podstatně zkrátí případné odstávky systému, zlepší bezpečnost a stabilitu systémů a dat a sníží celkové náklady na jejich správu a vlastnictví.

Zákazníci z firemní sféry – a stále více i malé a střední firmy – čelí reálné potřebě nonstop obchodních provozů, u nichž mohou výpadky nebo ztráty dat způsobit velké škody na příjmech společnosti a na její pověsti. Proto je nezbytné, aby podniky všech velikostí měly řešení pro zálohování a obnovu dat jako součást své komplexní bezpečnostní strategie,“ říká Robert Zentkowski, obchodní ředitel společnosti Xopero.

ESET Technologická Aliance (ETA), jež vznikla v roce 2013, je sdružením několika firem, jejichž cílem je lépe ochránit firemní zákazníky tím, že jim nabízí řadu doplňkových řešení pro zabezpečení IT. Všichni členové ETA jsou pečlivě prověřeni a musí splňovat přísná kritéria, aby mohli rozšířit nabídku firemních bezpečnostních řešení, nejlepších ve své kategorii v IT prostředí. Více informací o ESET Technologické Alianci naleznete zde.

 

Autor