Sdělovací technika

telekomunikace - elektronika - multimédia


Kompletní seznam článků

SUSE a Supermicro uzavírají globální partnerství

SUSE a Supermicro reagují na poptávku trhu, který požaduje poskytování konvergovaných řešení

Norimberk/San Jose, 19. července 2017 Společnosti SUSE a Supermicro uzavřely globální partnerství, které umožní poskytovat inovativní nová IT řešení na firemní úrovni založená na hardwaru společnosti Supermicro zahrnující SUSE OpenStack Cloud, SUSE Enterprise Storage, SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications a integrovaný Linux. SUSE a Supermicro reagují na poptávku trhu, který požaduje poskytování konvergovaných řešení.

Pro první z mnoha plánovaných společných řešení provedly společnosti Supermicro a SUSE komplexní práci, když integrovaly řešení OpenStack do ucelené nabídky připravené k uvedení na trh. Toto řešení typu „vše v jednom“, které je postaveno na hardwaru s certifikací SUSE YES Certified, využívá privátně poskytovaná cloudová úložiště a představuje ověřenou referenční architekturu, jež násobí možnosti ekologicky šetrné výpočetní platformy Green Computing společnosti Supermicro, když současně dosahuje nejvyššího výkonu na jeden watt, dolar a čtvereční metr. Toto konvergované řešení pro cloud a ukládání dat poskytuje zákazníkům snadnou instalaci „infrastruktury jako služby“ na soukromém cloudu a je připravené pro výrobu s možností škálovatelnosti od jednoho po mnoho racků podle potřeb zákazníka.

Hardware společnosti Supermicro vyladěný pro řešení OpenStack s podporou technologie NVMe díky prověřenému softwarovému balíku SUSE maximalizuje výpočetní výkon,“ řekl Michael McNerney, viceprezident pro softwarová řešení a infrastrukturu ve společnosti Supermicro. „V kombinaci s prostorově úsporným úložištěm SimplyDouble získáte jedinečné služby orientované na bloky a objekty, jejichž výsledkem je škálovatelná infrastruktura datových center. Je-li vyžadován maximální výkon, náš Ultra SuperServer o jedné rackové výšce (1U) s 10 úložišti NVMe, jež umožňují výměnu za provozu, nabízí nepřekonatelný prostor pro ukládání dat.

Phillip Cockrell, viceprezident divize Worldwide Alliance Sales ve společnosti SUSE, řekl: „Nabídka hardwaru a partnerského ekosystému společnosti Supermicro ve spojení s řešením cloudových a softwarově definovaných úložišť OpenStack společnosti SUSE poskytnou významnou hodnotu na trhu, který je v oblasti nákladů velmi konkurenční. Tato řešení využívají inovace open source řešení se zázemím a podporou globálních poskytovatelů, jakými jsou společnosti Supermicro a SUSE. Nahrazují tradiční a nákladnější řešení pro využívání cloudů a ukládání dat, což zákazníkům umožňuje větší možnost výběru a flexibilitu, aby mohli splnit své obchodní cíle a lépe obsloužit své zákazníky.“

Podrobnější informace o spolupráci společností SUSE a Supermicro, včetně řešení a referenčních architektur, které jsou k dispozici, můžete získat na stránkách www.suse.com/supermicrowww.supermicro.com/solutions/SUSE.cfm. Supermicro a SUSE budou o svých společných inovativních řešeních diskutovat na na konferenci SUSECON, která se bude konat od 25. do 29. září v Praze.

 

Autor
Posted in: Aktuality