Sdělovací technika

telekomunikace - elektronika - multimédia


Kompletní seznam článků


Aktuality

Jako poctu české vědě může být vnímáno zvolení profesora Igora Jexe z Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT v Praze (FJFI ČVUT) mezi tzv. Fellow of the Society (čestný člen) v mezinárodní organizaci The Optical Society (OSA). Ta je přední profesionální mezinárodní organizací pro vědce, inženýry, studenty a vedoucí pracovníky, kteří přinášejí nové objevy, vytvářejí aplikace v reálném životě a urychlují úspěchy v oblasti nauky o světle.

cvut
Posted in: Aktuality, Obor

Accenture vytvoří specializovaný projekt pro iOS ve svých vybraných „Digital Studios“. Apple do těchto týmů nominuje své odborníky

Accenture, apple
Společnost ČD - Telematika se podílí na plánování dalšího rozvoje konceptu Chytré město Písek. Jako svého partnera si pro tento projekt vybrala Technologické centrum Písek. Dohodu o spolupráci oznámili zástupci všech tří organizací dnes během konference CityCon 2017 věnované tématu Smart City.

Posted in: Aktuality
Soutěž Czech IoT Summer Jam nabízí k vyzkoušení síť LoRa Praha, 26. září 2017 – Česk&eacu...

Posted in: Aktuality
Většina finančních institucí v příštím roce rozjede změnové programy na snížení n&aacut...

Posted in: Aktuality
Smartphone vlastní již 94 % českých studentů, před viry ho chrání ale méně než polovina Takřka všichni stud...

Aktualizace oblíbeného nástroje pro optimalizaci a čištění počítače, CCleaner od společnosti Avast, obsahovala nebezpečný malware. Pokud je tento malware v počítači uživatele nainstalovaný, mohou získat hackeři přístup do uživatelova počítače i do ostatních propojených systémů.

Své telefony používá k online bankovnictví a každodenním platbám 67 % čechů 67 % Čechů a 77 % Evropanů použ...

Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel digitálních lifestylových zařízení a přední výrobce DLP projektorů, uvádí na trh novou sérii projektorů MW826ST, MX825ST, MW809ST a MX808ST pro vzdělávací segment. Jsou osazeny nejnovějšími technologiemi včetně prachově uzavřeného designu.

BenQ

Společnost ABB, průkopník a lídr ve vývoji inovativních technologií pro přeměnu solární energie, podepsala smlouvu na dodávku decentrálních solárních měničů ABB pro dvě nové fotovoltaické elektrárny s celkovým výkonem 12 MW. Ta v Chile dodává společnost Solek Group.

Strana 1 z 183První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední