Sdělovací technika

telekomunikace - elektronika - multimédia


Kompletní seznam článků

Entries for 'stech'

ČSOB přichází s novým komunikačním konceptem ČSOB přichází s novým komunikačním koncepte...

Posted in: Aktuality

VMware Cloud poskytuje konzistentní infrastrukturu a řízení pro jednotný provoz všech prostředí od cloudu přes core systémy po koncové body


 

VMware
Posted in: Aktuality

S nárůstem metod a postupů moderního řízení informační bezpečnosti stoupá také význam bezpečnostního správce, jehož začlenění v organizační struktuře společnosti je klíčové pro úroveň zabezpečení. Bezpečnostní správce ručí za rozhodující procesy spojené se zaváděním a údržbou informační bezpečnosti. V minulosti to byl takový yetti – každý o něm mluvil, ale nikdo ho nikdy neviděl. Správu bezpečnosti prováděli ve firmách všichni administrátoři, z velké většiny se jednalo o antivirovou ochranu a následné čištění napadených počítačů.


anect
Posted in: Články
Home office či homeworking se stává běžnou praxí nejen u IT firem, potvrzují odborníci Praha, 8. březen 2018 - Ned...

V posledních letech je nejen na kybernetickou bezpečnost kladen extrémní důraz. Čelíme jiným hrozbám než dříve, intenzita i masivnost kyberútoků roste. Navíc s rostoucím propojením téměř všech oborů podnikání s informačními technologiemi už skoro nenajdeme společnost, které by se tato problematika netýkala. Podle nejnovější statistiky Europolu má s kyberútoky zkušenost 80 % evropských firem.

Celá rodina s vybitými telefony a k nalezení je pouze jediná volná zásuvka. Jak nepříjemnou situaci vyřešit? Kompaktní nabíječka s pěti USB porty od YENKEE pro všechna mobilní zařízení je šikovným řešením, které si vystačí s jedinou zdířkou. 

yenkee

Nejmladší firmy na českém trhu, takzvané startupy, sázejí hlavně na technologie. V roce 2017 se nejčastěji zaměřovaly především na umělou inteligenci, virtuální i rozšířenou realitu, big data, kryptoměny a blockchain...

Epson připomíná novinky z oblasti projekční techniky Brno, 6. března 2018 – Společnost Epson v rámci tiskov&ea...

Podíl potenciálně nechtěné aplikace JS/CoinMiner v únoru klesl podle statistiky společnosti ESET téměř na polovinu.

Posted in: Aktuality
Firemní kultura je klíčem k prosazování rovnosti pohlaví Zpráva nazvaná “Getting to Equal 2018...

Accenture
Posted in: Aktuality
Strana 1 z 123První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední