Sdělovací technika

smart technologie pro udržitelný rozvoj


Obchodní zástupce

Aktuality

Panuje všeobecné povědomí, že mladí lidé mají dnes práci s novými technologiemi „v krvi“, protože vyrůstají v digitálním světě. Dobře zvládají internet, běžně používané aplikace na smartphonech a tabletech. ..
více
Společnost Panasonic se rozhodla uvést na trh dvě nové řady robustních a přesných interaktivních displejů s technologií ShadowSense Multi-Touch, která je ideální pro aplikace interaktivní digitální reklamy na veřejných prostranstvích.
více
Společnost Epson představí exkluzivní spojení svých inkjetů s kalibračními sondami na vytváření ICC profilů tiskových médií X-RITE
více

Do Česka putuje dohromady 5 medailí, z toho jedna zlatá pro Avast

více

Výroba vlastního zemětřesení, největší dron ve střední Evropě či svět komiksů

více
Běh a hudba - dvě věci, které k sobě neodmyslitelně patří. I když stále existují zarputilí zastánci ticha, kteří raději při běhu poslouchají šumy okolí a zvuk vlastních kroků
více

Aktuální číslo Sdělovací techniky - 06/2017

  • Ochrana průmyslových řídicích systémů
  • Vývojová dílna pro rozvoj digitálních inovací
  • Testování Connected Cars
  • Rádiové standardy pro domácí automatizaci
  • Chytrý průmyslový region
  • IFA 2017 přinese konvergenci inovací
  • Inteligentní budovy a domácnosti
  • Nová technologie zobrazování
Číst více...

Články

Nový průzkum odhalil, že čeští a slovenští manažeři jsou informováni o novém nařízení GDPR, nicméně většina z nich nemá znalosti o důsledcích případného nedodržení nového předpisu

 

IQRF Alliance a partneři vás zvou na dvoudenní summit, kde vás čeká na 30 zajímavých, interaktivních prezentací a 12 praktických workshopů z oblasti IoT. Setkáte se s reálnými příklady z praxe z oblastí chytrých měst, chytrých budov a domácností, průmyslu, bezpečnosti a dopravy.

Největší elektrotechnická událost v regionu střední Evropy se bude konat v termínu 21. – 24. 3. 2017. V halách brněnského výstaviště se představí 600 vystavovatelů z 22 zemí světa. TERINVEST, pořadatel veletrhu očekává 45 000 návštěvníků.

Největší přehlídka elektromobility v ČR proběhne 21.- 24. 3. na brněnském výstavišti a nabídne více jak 70 exponátů. Automobily, autobusy, motocykly, letadla, kola, jednokolky, dobíjecí stanice, mapy a chytré aplikace.

Odborná konference s dlouholetou tradicí TechEd-DevCon letos proběhne již popatnácté, a to ve dnech 15. až 18. května v multikinu Premiere Cinemas v Hostivaři. 
Nakladatelství Sdělovací technika, Technologická platforma internetu věcí a Česká podnikatelská rada pro udržitelný rozvoj (CBCSD) společně uspořádali konferenci Smart Life v éře Internetu věcí na které byly diskutovány probíhající změny životního stylu vyvolávané technologickými, ekonomickými i strukturálními změnami. Hlavním partnerem byla společnost Gordic, partnery společnosti KPMG, SimpleCell Networks, ICT unie a Enectiva/Enerfis...   

Na setkání IQRF Alliance, které se uskutečnilo na půdě českého Microsoftu ve dnech 11. až 12. ledna 2017, zazněly hlavní cíle a novinky, na které se můžeme v souvislosti s IQRF v roce 2017 těšit. Je to zejména zvýšení bezpečnosti a standardizace komunikace v rámci celého IQRF ekosystému. Tento rok bude také ve znamení progresivních změn technologické společnosti MICRORISC a sdružení IQRF Alliance.