Sdělovací technika

telekomunikace - elektronika - multimédia


Manipulační léčbaSystémy<br>a signályAKCE<br>sleva knihiCT Day

Aktuality

Přístup k bezdrátovým sítím se pro zákazníky začíná stávat nezbytností. Pro poskytovatele připojení to znamená nutnost investovat do jejich rozvoje. Sada cloudových nástrojů Cisco Mobility iQ jim umožní získat ze sítí detailnější informace a tím i efektivněji plánovat jejich další rozvoj.

více

RS8 Českých Radiokomunikací využívají stávající i noví provozovatelé televizního vysílání, kteří mají zájem cílit především obyvatele větších aglomerací. Doplňují tak širokou programovou nabídkou celoplošného televizního vysílání DVB-T.

více

Laboratoř budovaná od roku 2013 je kromě cesiového normálu vybavena rubidiovými frekvenčními normály, přesnými čítači a GPS přijímači, které slouží pro navázání lokální časové stupnice FEL Time na národní časovou stupnici UTC(TP).

více

Na jedné straně se svádí bitva mezi telekomunikačními a internetovými společnostmi o takzvanou síťovou neutralitu. Na straně druhé se blokování přístupu k obsahu využívá jako metoda, jak zabránit přístupu k některým webovým stránkám. Existuje tedy ještě jeden, rovný internet? 

více

Systém Desigo od společnosti Siemens reguluje, řídí a monitoruje všechna technologická zařízení v pražském Quadriu.

více

Doposud se při nákupu termokamery zákazníci soustředili pouze na kameru samotnou s cílem diagnostiku termografických snímků provádět v kanceláři až po návratu z měření. To již není nutné díky aktuální nabídce. K nákupu termokamery Fluke do konce června získá kupující zdarma Apple iPad mini nebo iPad Air. Veškerou práci tak lze provést a vyhodnotit přímo v terénu.

více

Připojením se ke komunitě přispěvatelů v OpenStack Foundation Citrix potvrzuje odhodlání i nadále rozvíjet standardy interoperability u cloudových platforem. Tato podpora zároveň umožní uspokojit stále rostoucí poptávku po flexibilitě a širších možnostech výběru v privátních, veřejných a hybridních cloudových řešení.

více

Aktuální číslo Sdělovací techniky - 4/2015

Neviditelná letadla a jak je lze vidět • Družicový segment systému mobilní komunikace 5G • Existují systémy odolné proti poruchám? • Výhody napájení přes Ethernet v průmyslových aplikacích • Od jednoduchého automatu k řízení procesů • Embedded World 2015 - svět vložených věcí na Internetu • Použití modulárních přístrojů PXI a LabVIEW pro testování radaru • Číst více...

Články

Tiskněte realistické profesionální fotografie s nejsytější černou na trhu

Na tiskárně SC-P800 s novou volitelnou jednotkou pro podávání papíru v rolích mohou fotografové a umělci tisknout úchvatné fotografie na řadu médií do formátu A2.

Dimension Data představují pracoviště nové generace

Informační technologie již umožnily volnost pohybu, a tak na řadu přichází obsah vykonávané práce a potřeby k jejímu kreativnímu a optimálnímu dosažení. Při vytvoření návrhu ideálního pracovního prostředí je vhodné kromě IT zapojit architekty, sociology a psychology. 

Panasonic představuje nejnovější Toughbook 2-v-1, ideální nástroj pro obchodníky a manažery

Kombinuje schopnosti notebooku a tabletu s úhlednou, ale odolnou konstrukcí a výkonnými podnikovými funkcemi.

Vítězná série velice emotivních snímků zobrazuje lidskou tragédii a nese název “Ebola zachvátila liberijské hlavní město”. Snímky byly vybrány ze třinácti profesionálních kategorií. 

Gigaset představuje nový telefon s dokonalým přenosem hlasu

Bezdrátový telefon Gigaset S850 svými parametry vyhovuje použití v domácnostech i kancelářích. Nabízí řadu praktických funkcí a díky speciální povrchové úpravě i značnou odolnost materiálu. Uživatelé ocení jeho snadné intuitivní ovládání.

Sony představilo dva nové A-mount ZEISS® objektivy

Oba objektivy nabízí výrazně vyšší kvalitu obrazu, snížení dvojitých okrajů (ghosting) a vyšší výkon systému automatického ostření. To vše v novém designu, který je odolný proti vodě a prachu. 

Sady aplikací Autodesk 2016 posouvají výrobní firmy do nové éry inovace

Mezi desítkami novinek v sadách Product Design Suite, Factory Design Suite, simulačním softwaru a CAM řešeních zákazníci najdou technologie AnyCAD, 3D Print Studio a SimStudio.

Sony zaplní váš domov hudbou

Nová ucelená řada bezdrátových reproduktorů, zvukových projektorů Sound Bar, reproduktorů v podstavci televizoru, AV přijímačů a mikro hi-fi systémů od Sony s podporou funkce Multi-room nabízí stálý přísun kvalitní hudby z různých zdrojů, kdekoliv zrovna jste a chcete být. 

Cestujte nalehko s výkonnými kompaktními fotoaparáty od Sony

Menší zátěž, větší fotografický výkon: v létě se na trhu objeví dva nové modely fotoaparátů od Sony, které jsou jako dělané pro cestovatele.

Huawei zapojila kreativitu na maximum a celosvětově uvedla smartphone Huawei P8max

Huawei P8max vychází z nádherného designu modelu P8 a má větší 6,8palcový displej, delší výdrž baterie a jedinečný fotoaparát s detekcí světla pro focení v jakémkoli prostředí.