Sdělovací technika

telekomunikace - elektronika - multimédia


Manipulační léčbaAKCE<br>sleva knihInteligentní budovy a městaMilníky digitalizace

Aktuality

Michal Stachník působí v oboru informačních technologií už více než 20 let. Do čela Cisco ČR přichází ze společnosti VMware, kde pracoval od roku 2007 na různých pozicích.

více

S rostoucím počtem připojených zařízení v éře Internet of Everything je zavádění nových služeb a nasazování nových aplikací stále komplikovanější. Řešení přináší koncept Cisco Fast IT.

více

Vylepšené publikování aplikací, bohatá grafika nebo výhody síťové virtualizace s VMware NSX rozšiřují možnosti využití virtuálních desktopů a aplikací.

více

V rámci konference DCD Converged hovořil výkonný ředitel společnosti Audatex Systems pro Českou republiku a Slovensko Derek Cummins o svých názorech ohledně přijetí cloudu a cloudových řešení, o tom, jaký prospěch by z této technologie mohly mít firmy a podniky.

více

Náplní již třetí konference TVCON bude propojení televize a Internetu, multimediální obsah, vývoj aplikací jak pro mobilní, tak i klasická media. 

více

Nové umístění prvotřídních služeb hybridního cloudu VMware v Německu umožňuje zákazníkům rozšířit svá datová centra do veřejného cloudu a vypořádat se s lokálními datovými požadavky.

více

Akvizice rozšiřuje kapacitu IT služeb Ericssonu na čínském trhu; získá přibližně 1000 nových zaměstnanců. Tato aktivita přispěje k ambici Ericssonu stát se globálním ICT lídrem.

více

Aktuální číslo Sdělovací techniky - 3/2015

Návrh a optimalizace systému pro získávání energie z rádiových vln • R&S v České republice je AAA Excellent • Spolupráce na dálku postavená na business video vám poskytne nové obzory • Bezkontaktní platby nejen proti šedé ekonomice • Optické filtry pro Ramanovu spektrometri • Testování shody se standardy Ethernet s využitím osciloskopu • Číst více...

Články

Využijte potenciál své WiFi naplno. Analýza dat v rádiových sítích otevírá dveře k novým obchodním příležitostem

Síť WiFi může skrývat mnohem více možností, než je obyčejné připojení k Internetu. Na konferenci Connect 2015 předvedla společnost Cisco prakticky, jak lze využít analytické nástroje nad rádiovou sítí, a jaké možnosti to skýtá (nejen) obchodníkům či provozovatelům velkých nákupních center.

Dobře vybavený a cenově dostupný Honor Holly brzy v ČR

5palcový smartphone s HD rozlišením překvapí nízkou cenou, rychlým a úsporným čtyřjádrovým procesorem nebo podporou dvou SIM karet.

Sony přináší ohromující zvuk jako v kině

Vaši domácí zábavu nyní může pořádně rozjet výkonný multi-kanálový zvuk ve stylovém designu nových modelů reproduktorů Sound Bar a reproduktorů v televizním podstavci TV Base Speaker, které značka Sony přichystala na letošní jaro.

D-Link představil kapesní LTE mobilní router DWR-932

Router podporuje díky svému 4G modulu přenos dat přes mobilní síť rychlostí až 150 Mb/s při příjmu a 50 Mb/s při odesílání. Vyrovná se tak bez potíží klasickému DSL/kabelovému připojení k Internetu.

Nová Endpoint Security Suite od Dellu zjednodušuje zabezpečení dat a práci se zásadami zabezpečení

Dell Data Protection | Endpoint Security Suite nabízí ochranu před hrozbami, ověřování a šifrování dat spravované jedinou konzolí v integrovaném řešení se snadnou instalací.

O2 nabízí chytrý telefon pro seniory Doro Liberto 820 Mini

Telefon má fyzické klávesy pro základní ovládání, tlačítko SOS pro přivolání okamžité pomoci a je dodáván s dobíjecím stojánkem, který umožňuje přístroj používat jako digitální fotorámeček a přehrávač pro videa.

Epson představil novou řadu firemních tiskáren WorkForce Pro RIPS

Nový systém Replaceable Ink Pack System umožňuje předcházet běžným problémům s kancelářským tiskem.

Společnost Panasonic představuje tichý jednočipový projektor s nejnovějšími funkcemi

Projektory jsou určeny pro nepřetržitý provoz při veřejných prezentacích, stejně jako pro pronajímatele a pořadatele akcí. Projektor s duální lampou má jas 7 000 lumenů při rozlišení WUXGA a je vybaven několika nadstandardními funkcemi, které jsou běžně dostupné pouze u nejmodernějších projektorů pro velké prostory.

Lídři průmyslu na Strojírenském fóru volali po změně školství

Téměř dvě stě lídrů průmyslových firem, odborných škol a desítka zástupců ministerstev a státní správy se tento týden sešlo na druhém ročníku Strojírenského fóra v Obecním domě v Praze. Hlavním tématem byla budoucnost technického školství, ale také podpora exportu a výzkum, vývoj a inovace.

D-Link rozšiřuje nabídku automatizovaných zařízení mydlink™ Home o novou centrálu a řadu zařízení využívajících Wi Fi a Z-Wave

Díky všestranně propojené domácí centrále, bezdrátovým čidlům a sirénám jsou vaše domácnosti ve větším bezpečí než kdy dříve.