Sdělovací technika

smart technologie pro udržitelný rozvoj


RedaktorInteligentní doprava a Smart Cities 2016Obchodní zástupce

Aktuality

Společnost Accenture ohlásila, že se dohodla s Googlem na společném vývoji řešení šitých na míru konkrétním odvětvím, jež klientům umožní využívat cloudové služby, mobilitu a analýzy pro podporu digitální transformace a zlepšení výkonnosti.
více
Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT v Praze pořádá dne 11. listopadu 2016 Den otevřených dveří v rámci mezinárodní akce Dny pasivních domů 2016. V Buštěhradě, kde UCEEB sídlí, se návštěvníci mohou těšit na komentovanou prohlídku od 13:00 nebo 15:00 hodin.
více
Mobilní technologie už dávno nejsou novinkou, ale standardní součástí byznysu. Aktuální trendy, které umožňují zaměstnancům pracovat opravdu odkudkoli, přinášejí firmám zvýšení produktivity.
více

XGen Endpoint Security jako první rozšiřuje multigenerační bezpečnostní techniky o špičkovou technologii strojového učení 

více

 Řada PT-RZ31K je v prodeji od října 2016 v provedeních WUXGA a SXGA+. V sortimentu Panasonic půjde o projektor s nejvyšším jasem, s mimořádně kompaktním a lehkým tělem s využitím výkonné laserové technologii SOLID SHINE.

více

Aktuální číslo Sdělovací techniky - 09/2016

  • Inteligentní továrna a digitalizovaná výroba
  • Pro lepší život, pro lepší svět
  • Průmysl 4.0 v praxi
  • Největší výzvou je implementace Průmyslu 4.0
  • Latentní rizika digitální revoluce
  • Smart Cities a udržitelný rozvoj 2016
Číst více...

Články

Tradiční konference Vize v automatizaci, která mapuje strategické vize v oblasti automatizace, optimalizace a komplexního řízení průmyslových, výrobních a ekonomických procesů v reálném času, se již popáté zabývala problematikou Industry 4.0.

Oslavila také 25 let od založení společnosti a uzavřela významný kontrakt na dodávku řídicích a informačních systémů do rekonstruovaných vozů metra hlavního města Gruzie Tbilisi 

Úspěšní účastníci CSR projektu Huawei „Seeds for the Future“, který má za cíl rozvíjet lokální talenty z oblasti ICT, obdrželi prestižní certifikáty.

Od 3. do 7. října se bude České vysoké učení technické v Praze prezentovat na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Univerzitu bude zastupovat zejména Fakulta strojní, která přiveze to nejlepší ze svého oboru. Expozici ČVUT najdete v Pavilonu Z na stánku 92

Inteligentní energetické sítě nové generace mají nový nástroj pro sledování kvality 
Když se v souvislosti s informačními technologiemi řekne developer, stále si většina představí klasického programátora nebo kodéra. Doposud termín „developer“ označoval vývojáře aplikací, webového vývojáře, vývojáře pro mobilní platformy nebo vývojáře pro cloudové technologie.
Dne 13. září 2016 proběhla v Konferenčním centru Hotelu Olšanka konference Smart Cities a udržitelný rozvoj 2016.