Sdělovací technika

telekomunikace - elektronika - multimédia


Manipulační léčbaAKCE<br>sleva knihInteligentní budovy a městaMilníky digitalizace

Aktuality

Nové umístění prvotřídních služeb hybridního cloudu VMware v Německu umožňuje zákazníkům rozšířit svá datová centra do veřejného cloudu a vypořádat se s lokálními datovými požadavky.

více

Akvizice rozšiřuje kapacitu IT služeb Ericssonu na čínském trhu; získá přibližně 1000 nových zaměstnanců. Tato aktivita přispěje k ambici Ericssonu stát se globálním ICT lídrem.

více

Nokia sbírá v řadě zemí světa panoramatické snímky ulic s cílem vytvořit co možná nejaktuálnější a nejdetailnější digitální mapy. K zachycení a zpracování těchto snímků používá vlastní řešení založené na špičkových technologiích.

více

Jako novinku Huawei představí 3G a LTE produkty, jejichž základem je nově chipset HiSilicon. Ten přináší modulům Huawei vetší flexibilitu, a to jak v implementovaných vlastnostech vlastního modulu, tak v ceně.

více

Společnosti Cisco a Microsoft oznámily, že společně nabídnou novou platformu, jejímž cílem je zrychlit poskytování služeb a zjednodušit propojování cloudů do širší sítě.

více

Kromě jiných přislíbil účast na konferenci Pagani Matteo, jeden ze špičkových evropských vývojářů, který se zaměřuje především na platformu Windows Phone, čemuž odpovídá i jeho přednáška Xamarin Forms: one platform to rule them all.

více

Autor poletí do Londýna, kde se zúčastní slavnostního galavečera u příležitosti vyhlášení Sony World Photography Awards, a jeho fotografie bude vystavena v londýnské galerii Somerset House.

více

Aktuální číslo Sdělovací techniky - 3/2015

Návrh a optimalizace systému pro získávání energie z rádiových vln • R&S v České republice je AAA Excellent • Spolupráce na dálku postavená na business video vám poskytne nové obzory • Bezkontaktní platby nejen proti šedé ekonomice • Optické filtry pro Ramanovu spektrometri • Testování shody se standardy Ethernet s využitím osciloskopu • Číst více...

Články

Cílem semináře je podat přehled o současných možnostech zabezpečení dat ve výrobních a dopravních systémech, o standardech pro kybernetickou bezpečnost a způsobech jejího testování.

Dobře vybavený a cenově dostupný Honor Holly brzy v ČR

5palcový smartphone s HD rozlišením překvapí nízkou cenou, rychlým a úsporným čtyřjádrovým procesorem nebo podporou dvou SIM karet.

Sony přináší ohromující zvuk jako v kině

Vaši domácí zábavu nyní může pořádně rozjet výkonný multi-kanálový zvuk ve stylovém designu nových modelů reproduktorů Sound Bar a reproduktorů v televizním podstavci TV Base Speaker, které značka Sony přichystala na letošní jaro.

D-Link představil kapesní LTE mobilní router DWR-932

Router podporuje díky svému 4G modulu přenos dat přes mobilní síť rychlostí až 150 Mb/s při příjmu a 50 Mb/s při odesílání. Vyrovná se tak bez potíží klasickému DSL/kabelovému připojení k Internetu.

Nová Endpoint Security Suite od Dellu zjednodušuje zabezpečení dat a práci se zásadami zabezpečení

Dell Data Protection | Endpoint Security Suite nabízí ochranu před hrozbami, ověřování a šifrování dat spravované jedinou konzolí v integrovaném řešení se snadnou instalací.

O2 nabízí chytrý telefon pro seniory Doro Liberto 820 Mini

Telefon má fyzické klávesy pro základní ovládání, tlačítko SOS pro přivolání okamžité pomoci a je dodáván s dobíjecím stojánkem, který umožňuje přístroj používat jako digitální fotorámeček a přehrávač pro videa.

Epson představil novou řadu firemních tiskáren WorkForce Pro RIPS

Nový systém Replaceable Ink Pack System umožňuje předcházet běžným problémům s kancelářským tiskem.

Společnost Panasonic představuje tichý jednočipový projektor s nejnovějšími funkcemi

Projektory jsou určeny pro nepřetržitý provoz při veřejných prezentacích, stejně jako pro pronajímatele a pořadatele akcí. Projektor s duální lampou má jas 7 000 lumenů při rozlišení WUXGA a je vybaven několika nadstandardními funkcemi, které jsou běžně dostupné pouze u nejmodernějších projektorů pro velké prostory.

Lídři průmyslu na Strojírenském fóru volali po změně školství

Téměř dvě stě lídrů průmyslových firem, odborných škol a desítka zástupců ministerstev a státní správy se tento týden sešlo na druhém ročníku Strojírenského fóra v Obecním domě v Praze. Hlavním tématem byla budoucnost technického školství, ale také podpora exportu a výzkum, vývoj a inovace.

D-Link rozšiřuje nabídku automatizovaných zařízení mydlink™ Home o novou centrálu a řadu zařízení využívajících Wi Fi a Z-Wave

Díky všestranně propojené domácí centrále, bezdrátovým čidlům a sirénám jsou vaše domácnosti ve větším bezpečí než kdy dříve.