Sdělovací technika

telekomunikace - elektronika - multimédia


Manipulační léčbaSystémy<br>a signályAKCE<br>sleva knihiCT Day

Aktuality

Letošní verze nabízejí návrhářům, konstruktérům a vizuálním umělcům dokonalou kontrolu nad všemi aspekty životního cyklu, od návrhu až po výrobu či výstavbu prostřednictvím integrovaných funkcí desktopových a cloudových aplikací.

více

Analýza datových center s důrazem na výkon a efektivitu je poměrně náročná. Region střední a východní Evropy je v této oblasti stále pozadu, firmy často chybují v interpretaci výsledků měření a do analýz nezahrnují důležité podnikové oblasti.

více

Realizací projektu NordLink vznikne nejdelší propojení přenosových sítí pomocí technologie HVDC v Evropě umožňující přenos 1 400 MW energie z obnovitelných zdrojů. 

více

Eaton Elektrotechnika se zúčastní mezinárodního stavebního veletrhu IBF v Brně; součástí jejich expozice na stánku 105 v pavilonu P bude především populární chytrá elektroinstalace xComfort.

více

Francouzsko-česká obchodní komora udělí ceny firmám, kterým není lhostejná budoucnost českého technického vzdělávání a aktivně se podílí na přípravě kvalifikovaných absolventů vlastními vzdělávacími programy či spoluprací s odbornými školami. 

více

Jako jednička na trhu vychází stabilně v posledních šesti měsících mezi poskytovateli společnost O2. Téměř jedna třetina populace označila tuto společnost jako nejlepšího poskytovatele mobilního přístupu k Internetu.

více

Kamera AW-HE60 je vybavena snímačem 1/3 FulI-HD MOS, 18násobným optickým zoomem a 10násobným digitálním zoomem a je často používána pro snímání reality show, konferencí a vzdělávacích akcí. 

více

Aktuální číslo Sdělovací techniky - 4/2015

Neviditelná letadla a jak je lze vidět • Družicový segment systému mobilní komunikace 5G • Existují systémy odolné proti poruchám? • Výhody napájení přes Ethernet v průmyslových aplikacích • Od jednoduchého automatu k řízení procesů • Embedded World 2015 - svět vložených věcí na Internetu • Použití modulárních přístrojů PXI a LabVIEW pro testování radaru • Číst více...

Články

Sady aplikací Autodesk 2016 posouvají výrobní firmy do nové éry inovace

Mezi desítkami novinek v sadách Product Design Suite, Factory Design Suite, simulačním softwaru a CAM řešeních zákazníci najdou technologie AnyCAD, 3D Print Studio a SimStudio.

Sony zaplní váš domov hudbou

Nová ucelená řada bezdrátových reproduktorů, zvukových projektorů Sound Bar, reproduktorů v podstavci televizoru, AV přijímačů a mikro hi-fi systémů od Sony s podporou funkce Multi-room nabízí stálý přísun kvalitní hudby z různých zdrojů, kdekoliv zrovna jste a chcete být. 

Cestujte nalehko s výkonnými kompaktními fotoaparáty od Sony

Menší zátěž, větší fotografický výkon: v létě se na trhu objeví dva nové modely fotoaparátů od Sony, které jsou jako dělané pro cestovatele.

Huawei zapojila kreativitu na maximum a celosvětově uvedla smartphone Huawei P8max

Huawei P8max vychází z nádherného designu modelu P8 a má větší 6,8palcový displej, delší výdrž baterie a jedinečný fotoaparát s detekcí světla pro focení v jakémkoli prostředí.

Huawei představuje P8 – revoluční smartphone s funkcí luminografie

Smartphone Huawei P8 představuje dokonalé spojení techniky, elegantního stylu, praktičnosti a revolučních funkcí fotoaparátu při slabém osvětlení. Smartphone povznáší krásu na ještě vyšší úroveň a dociluje dokonalé rovnováhy umění a kreativity.

Pokročilé služby FirePOWER ve firewallech řady ASA poskytují lepší ochranu proti kybernetickým hrozbám

Rozšíření portfolia Cisco ASA a jeho doplnění o služby Cisco AMP Threat Grid otevírá cestu k vyššímu stupni kybernetické bezpečnosti a dynamické analýze i středně velkým firmám.

Nový navigátor usnadňuje tvorbu a editaci maker pro elektrotechnická a fluidní schémata, což urychluje zhotovení šablon a usnadňuje standardizaci. Díky rozšířenému editoru svorek a zjednodušenému nástroji pro návrh kabeláže strojů a strojních zařízení v EPLAN FieldSys jsou konstrukční práce ještě jednodušší a pohodlnější.

Zachrání tablet nákladní autodopravu?

WD Fleet v základní verzi, která je k dispozici zdarma, umožňuje komunikaci s řidičem, navigaci, scan dokumentů a má i mnoho dalších funkcí. Ve spolupráci s webovým rozhraním Webdispečink pak umožňuje plnou kontrolu nad náklady.

Řešení pro zálohování se systémem Windows

Veeam Endpoint Backup FREE nabízí jednoduché řešení pro zálohování stolních počítačů a notebooků se systémem Windows. Instalace je velmi jednoduchá, uživatelé mohou být připojeni během chvilky, stejně snadné je pak i samotné užívání produktu. 

Výjimečně kompaktní autonomní skener z produkce společnosti Rohde & Schwarz zjednodušuje optimalizaci mobilních sítí

Nový skener mobilních sítí R&S TSMA z produkce společnosti Rohde & Schwarz je schopen provádět testování za jízdy bez použití externího počítače. Kompaktní 1200gramový skener zjednodušuje sběr dat měřených v terénu, která jsou potřebná pro optimalizaci mobilních sítí.